Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ile bugün ülkemizde ve faaliyet gösterdiğimiz diğer ülkeler de seçkin ve tercih edilen hizmet kuruluşlarından biri olmanın başarısı ile haklı bir gurur yaşamaktayız. Bu doğrultuda ulaştığımız kitle ile takım arkadaşlarımız arasında ki iyi iletişimi sürekli geliştirerek devamlılığı sağlamak kalite anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Sürekli gelişen rekabet koşulları altında her zaman gelişime açık yapımızla en son teknolojiye uygun, ekonomik, yürürlükteki mevzuat şartlarını, şartnamelerini, standartları, müşteri beklentilerini karşılayan projeler geliştirmekteyiz.

Meslek içi eğitimler ile sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, deneyimli ve yeniliğe açık çalışanlarımızla, kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayız.

Tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktayız.

Özülke İnşaat olarak ülkemizin geleceğini kurarken bize düşen görevlerinde farkındayız ve bu görevlerimizi yerine getirirken de her anlamda en kaliteli yaşam alanlarını kurmak için çalışıyoruz.

Hizmette sürekliliği sağlamak için devamlı gelişmek, gelişmek için yatırım yapmak, yatırım yapmak için kaynak yaratmanın bilincindeyiz.